KONTAKTY

BAUPROTECT, s.r.o.
Strakonická 3212/4a
150 00 Praha 5
tel: +420 732 132 445
info@bauprotect.cz

 

Proč právě EIBENSTOCK?

Značka EIBENSTOCK má tradici již od roku 1919 a patří k absolutní profesionální špičce a disponuje kompletní výrobou v německém městečku Eibenstock.  Vyrábí vysoce kvalitních robustní a nezničitelné míchací stavební stroje, vrtací zařízení a brusky na beton.

Na rozdíl od jiných výrobců a privátních značek s čínskou výrobou disponuje tzv. klasickou samovýrobou všech klíčových komponentů. V areálu firmy jsou např. vlastní slévárny a kovoobráběcí dílny.  Společnost díky rozsáhlým investicím v oblasti vlastní výroby a vývoje motorů a převodovek může nabídnout vysoké nároky na kvalitu v mezinárodní konkurenci a to s velmi příznivým poměrem cena / výkon.                                                                                                                              

U každého dílu je již při vývoji kladen důraz na odolnost, trvanlivost a to za každodenního profesionálního použití při náročném stavebním provozu. Samozřejmostí je široký sortiment doplňků, náhradních dílů a kvalitní rychlý servis, který zajišťujeme přímo ve výrobně.

Naše firma BAUPROTECT s.r.o. se specializuje na profesionální stavební trh. Mimo prodeje nářadí Eibenstock výhradně zastupuje renomovanou německou značku HAHNE, jejíž historie sahá až do roku 1926 (letos slavím 90 let na trhu). Značka se specializuje na vývoj, výrobu, dodávky materiálů a poradenství týkající se hydroizolací, sanací vlhkého zdiva a průmyslových podlah. V sortimentu máme výrobky, které se dají využít již od základových prací pod zemí, přes práce v interiérech a exteriérech během výstavby až po složitá řešení týkající se střech.